Özel Aktarım Aile Danışma Merkezi

Aile Danismanligi ÖZEL AKTARIM AILE DANISMA MERKEZI kapsaminda yürütülmektedir. 

AKTARIM AILE DANISMA MERKEZI
Randevu için bizimle iletisime geçebilirsiniz.

Fulya Mahallesi Ali Sami Yen Sokak A/Blok No:4 D:2 Gayrettepe / ISTANBUL

bireyailecocuk@gmail.com
info@bireyailecocuk.com
0212 211 61 71
0534 513 28 88

 

AILE DANISMANLIGI

Bazi bireyler içerisinde yasadigi ailede mutlu olup olmadiklarini, sevilip güvenebildikleri bir aileye sahip olup olmadiklarini düsünmediklerini, gündemlerine almadiklari, belki rahatsiz edebilecek bir gerçekle yüzlesmemek için sorgulamadiklari, sanki yasadiklari aile yapisina mahkum hissettikleri bir durumdadirlar. Fakat çogu zaman aslinda ne yasadiklarinin farkinda bile degildirler.

Bazen de bireyler aile içerisinde yogun çatisma ve uzaklasmayi yasarlar. Bu ailelere baktigimizda aslinda çocuklugundaki ailesi içerisinde birçok sorun yasamis; çocuklugunda yasadigi o sorunlari simdiki ailesine yansitip sanki geçmisin hayaletleri gibi su anda esiyle, çocuklariyla yasamaya devam etmektedirler.

Bazi ailelere baktigimizda aile bireylerinin yine o kendi aile menseinde ilginin, sevginin ve paylasmanin eksikliginin etkisiyle hayatta kalabilme durumunu ve hatali davranis tutumlarinin çokça gözlendigini görürsünüz. Bu gibi ailelerde birbirinden uzak ve soguk aile bireyleri; birbirinin her seyine karisan aile bireyleri; tek basina bir seyler yapamayan aile bireyleri; kendini diger aile bireyi karsisinda esit bir birey gibi degil de “esya” gibi hisseden aile bireyleri; devamli birbiriyle çatisan, birbirlerinin özdegerlerini asagiya çeken aile bireyleri gibi geçmisin birçok izini tasiyan hatali, uyumsuz, sevgiden uzak davranis kaliplarini görmek mümkündür. Bu düzlemde aileyi ve aile bireylerini saygiyla anlamaya çalisarak aslinda “ne oluyor?”u beraber buldugumuz çalismalar yapmaktayiz.

Randevu Talep Formu