Çocuk Danışmanlığı

Çocuklarimiz, dogumdan itibaren sag beyinden sag beyine özellikle anne ve sonrasinda diger bakicilar (baba, anneanne-babaanne, kardesler vs.) etkilesimle çocugun ruhsal gelisiminde en önemli yeri almaktadirlar. Bu sebepten dolayi biz anneler, babalar üzerimizde ruhsal olarak tasidigimiz ve bazen de farkinda olmadigimiz olumlu-olumsuz birçok özelligimizi çocuklarimiza aktarmaktayiz. Bir yandan da karsilikli olarak etkilesimle çocuklarimizin ruhsal gelisim yaslarinda ya onlari ruhsal olarak gelistiren, onlarla olumlu bir esligi yasariz ya da etkilesimde bir seyler eksik kaldigi için çocuklarin gelisimiyle ilgili bazi sorunlarin oldugu bir durum olusur.

Biz, anne-baba-çocuk (lar) ile beraber çalisarak bir taraftan bu eksigi çocuklarla yürütülen çalismalarla onardigimiz, bir taraftan da bu onarimin nasil yapildigini anne ve babaya da ögrettigimiz, bilinçlendirdigimiz, egitim verdigimiz bir süreçte yürütürüz.

Ayrica, belirli bir sikayeti ve sorunu olmayan çocuklarla da onlarin kisisel gelisimlerini had safhaya çikaran ve aileleri egiten, bilinçli olmalarini saglayan drama ve hikaye yazma grup çalismalari da yapilmaktadir.


Randevu Alın

Danışmanlık Talep Formu
İnternet sitemizdeki "Aydınlatma Metnini" ve "Gizlilik Politikasını" okudum ve anladım. Bu çerçevede;